'שיח מתגלגל' מציע לכם סיורים, אירועי קבוצה וגיבוש למשפחות ומוסדות בהתאמה אישית. כך ניתן לשלב סיור עירוני מודרך במגוון נושאים כהתחדשות עירונית, היסטוריה, אדריכלות וכדומה.. יחד עם תה צמחים ועוגיות כמנה ראשונה, להמשיך עם פעילויות גיבוש קבוצה עם דגש על אמון הדדי, ולקנח בארוחה טובה.

 סיורים בהתאמה אישית

סיורים תפורים למידתכם

סיורי 'שיח מתגלגל' ע"פ נושא אורכים כשעה וחצי עד שעתיים, מהם ניתן להרכיב יום כיף בבאר שבע וסביבתה שיכלול מספר נושאים ואתרים. לדוגמה:
נסייר בבוקר בעיר העתיקה ונלמד על הסיבות להקמת העיר לפני 117 שנה על ידי הטורקים כקריית ממשל (עיר יחידה שהוקמה מן היסוד בכל 400 שנות שלטונה של האימפריה הטורקית), בד בבד נפגוש בהתחדשות האדירה של העיר העתיקה– גלריות, בתי תרבות ומיזמים מקומיים – פיתוח העיר העתיקה הפך להיות פרויקט לאומי החל מ 2007.
לאחר ארוחת צהריים במסעדת מתחם הקטר, אצל התימני המפורסם או ליהנות מחומוס פול מקומי משובח, נדלג עם הרכב לפארק נחל באר שבע החדש, שם נפגוש בגשר הטורקי (שהוא בכלל עבודה עברית 100%) ובישוב קטן שעלה לקרקע ב 1943 המספר את הסיפור הגדול של התיישבות וגבורה בדרך למדינה הצעירה.
נקנח בקפה ותצפית פנורמית על העיר באתר אנדרטת חטיבת הנגב, שם נתוודע לסיפור שחרור באר שבע במלחמת השחרור ולאנדרטה המרשימה וליוצרה, יוצא הפלמ"ח. יחד נבין מדוע זכתה האנדרטה להיבחר כאחת מ 12 הדוגמאות הטובות ביותר בעולם העושות שימוש בבטון וגם זכתה לכינוי "פסל כפר".
נסיעה נעימה אפופת חוויות ומחשבות חזרה הביתה או ליעדכם הבא מובטחת.

 סיורים בהתאמה אישית

לא רק ידע, נהנים ומתגבשים

סיור מודרך מאפשר לכם לשוחח עם המדריך ועם הקבוצה ולשתף בחוויות שלכם מבאר שבע מן הצבא, בדרך לאילת… לכולנו יש. והרי לשם כך בחרנו בשם 'שיח מתגלגל' שכן השיחה והחוויה חשובה לא פחות ולעיתים יותר מההדרכה. נוכל לשלב במסגרת הסיורים שלכם, משחקי קבוצה, בהם נשים דגש על תפקוד הקבוצה ואני בתוכה – שאלות שחשוב לברר ולשכלל בכל צוות אם בעבודה ואם במשפחה- הרי לשם כך יצאתם להתאוורר מן היום-יום. הידע שצברנו יחד עם באר שבע הוותיקה והמתחדשת יהוו פלטפורמה מושלמת לכך.

בואו לשבור שגרה

להזמנת וגיבוש תכניות סיור ואירועי קבוצה\משפחה התקשרו אלינו:
בטלפון: 054-7886139 או במייל: tourbr7@gmail.com